Podzimní hrátky 8.10. - 10.10. 2021

Název: Daleká výprava - Boj s Krakenem

O víkendu 8.10.-10.10.2021 jsme opět vyrazili na Hrátky v Druidím Lese.

Tentokrát se sešly tři početné družiny, které se ihned po příjezdu vydaly bez váhání za dobrodružstvím.
Každý si mohl vybrat, jestli se stane udatným bojovníkem, lstivým a proradným zvědem nebo tajemným grajou se speciálními schopnostmi.
Zatímco se hrdinové hnali za zkušenostmi, aby se mohli učit novým a novým dovednostem, narazili na podivný útržek z deníku vynálezce Rusudana. Všechny informace o něm působily tajemně a jediné, co se podařilo zjistit, bylo, že se Rusudan něčeho nebo někoho neskutečně bojí. Snad se více dozvíme na jaře…
 
Již v sobotu po poledni kráčelo panstvím několik neohrožených hrdinů, kteří se chtěli okamžitě pustit do boje s kýmkoliv.
V sobotu v podvečer pak někdo odcizil čarodejnici knihu s druidími runami. To neskutečně rozlítilo Krakena, který žil v místní Rakovo tůni.
V neděli brzy nad ránem vylezl ze svého úkrytu a pomalu se přiblížil k hradu. Naštěstí se všechny družiny včas spojily a společnými silami po hodně dlouhém boji plném neúspěšných útoků Krakenovi ukázaly, že v Druidím Lese vládnou hrdinové a nikdo jiný.
 
Nyní je ale důležité pomoci Rusudanovi. Snad není pozdě. Jeho fantastické vynálezy by mohly být našemu panství velice prospěšné. Na jaře se zkusíme vydat po stopách a indíciích, které by nám pomohly rozlousknout tento záhadný příběh. Nebo se snad dají najít některé indície již nyní? Kdo ví.